Ritson Trade

Innovatiivsed ideed paberile!

SXN-101

geelipliiats
kuul: 0,7 mm sinine, punane ja must
Kindel kasutus. Kerge ja sujuv.
Eriti kiirelt kuivav. Terav ja tihe joon.
Klõpsuga

UMN-207F

kiireltkuivav tint
ergonoomiline ots
ots: roostevaba metall
kuul: 0,50 mm
kest: plastik
kesta värv: valge
kokkusobiv südamik: UMR-85

PM-29F

joone paksus: 0.9mm
otsik: ümara otsaga
kest: plastik

UBN-176 VISION RT

Täielikult turvaline, uue super tindiga, purunemiskindel,
kaua vastupidav, lekkimiskindel ja tšeki võltsimist välistav.
ots: roostevaba metall
kuul: 0,6mm
kest: plastik
kesta värv: tindi värvi
kokkusobiv südamik: UBR-76

UMN-207GG

PREMIER
eriti pehme otsaga kiireltkuivav ja kinkekarbis
ots: roostevaba metall
kuul: 0,50 mm
kest: plastik
kesta värv: kuldne
kokkusobiv südamik: UMR-85

SXN-217

JETSTREAM
Hetkega kuivav tint!
ots: roostevaba metall
kuul: 0,7mm
kest: plastik, elastne kumm
kesta värv: sinine
tindi värv: sinine, must, punane
kokkusobiv südamik: SXR-C7

SXN-157

JETSTREAM SPORT
ots: roostevaba metall
kuul: 0,70 mm
kest: plastik
kesta värv: must
tindi värv:must, punane, sinine
kokkusobiv südamik: SXR-C7

SX-217

JETSTREAM
HETKEGA KUIVAV TINT
ots: roostevaba metall
kuul: 0,70 mm
kest: plastik, elastne kumm
kesta värv: sinine
kokkusobiv südamik: SXR-C7

Mis on UNI-Ball?

Mitsubishi Pencil ettevõte on asutatud 1887 Jaapanis ning bränd ise levinud üle maailma.
Uni-balli eesmärk läbi aegade on olnud kvaliteedi, disaini, tehnoloogia ja uuenduste ühildamine. Tulemuseks parim kirjutamise kogemus kõigile: lastele, õpilastele, töötajatele, juhtidele. UNI motoks on: Parim kvaliteet on parim teenus.

KVALITEET

Kauakestvaks kirjutamiseks parimad vahendid. Igapäevane kirjutamine kuulub meie kõigi ellu. Mõni kirjutab päevikut, kirju lähedastele, allkirjastab lepinguid või teeb märkmeid olulise informatsiooni kohta. Seetõttu on oluline, et kirjutusvahend Sind alt ei vea. Uniball garanteerib toote, millele võid alati kindel olla. Uni eesmärgiks on pakkuda Sulle võimalust kirjutada just niipalju kui tahad ja mida tahad. See tähendab ka kirjutada kuhu iganes,erinevatele pindadele ilma probleemideta. Uniballi tooted on kauakestvad, sobivad Sinu elustiiliga ja töötavad igas olukorras.

DISAIN

Uni usub, et kirjutamine on meeldiv tegevus kogu eluks. Kuna kirjutamine on kõigile, siis on ka Uni disain alati unikaalne, atraktiivne, erinevates värvides, suurustes ning kujudes. Sobib hästi igas olukorras, mis iganes ka Sinu stiil ei oleks. Uni võimaldab Sul ennast väljendada parimalt.

TEHNOLOOGIA JA UUENDUSED

Tehnoloogia muutub väga kiiresti ning sellega seoses inimeste vajadused muutuvad. Uni arvestab sellega, samas tagades kvaliteedi. Uni tegeleb ka uurimuse ja arendusega. Uni uuendused on alati brändi toonud esikohale kogu maailmas ning seab eesmärgid terves tööstuses. Uurimus-ja arenduskeskus tegeleb uute toodete välja töötamisega, kvaliteedi paremaks muutmisega, turvalisuse ja keskkonna probleemidega.
Tulles rohkem vastu tarbija vajadustele, muutub ka Uniball täiuslikumaks. Iga uus toode vastab kõige uuemale tehnoloogiale ja seab uued standardid. Näiteks kõige sujuvamad ja kiiremad kirjutusvahendid, lennukis rõhu kõikumistele kindlad tindipliiatsid, kõige vastupidavam ja mittetuhmuv pigmendi baasil tint jne.

 

RADIATION LEVELS AND PRODUCT SAFETY

 Mitsubishi Pencil Company operates three factories in Japan which are located in Yokohama, Gunma and Yamagata, quite distant from Fukushima Daiichi Nuclear Power Plant. Yokohama is, for example, 270 km away, Gunma is 230 km away and Yamagata is 100 km away respectivley from Fukushima Power Plant. The daily reading of environmental radioactivity levels collected by the Japanese Ministry of Education, Culture, Sports, Science and Technology shows that radiation in those areas remains at normal levels since the Fukushima accident. Furthermore, all of our products are shipped through either Tokyo port or Yokohama port where again radiation level remains at normal levels. Mitsubishi Pencil Company will continue to monitor radiation levels to ensure the saftey of our products.